Trafiaj dokładnie w cel

1. Jak to działa?

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, uruchomimy reklamy na naszej liście odbiorców. Są to osoby, które zbieraliśmy przez lata na różnych rynkach i w różnych branżach.

2. Skąd pewność, że odbiorcy kupią mój produkt?

Pewność jest bardzo duża. Sporo zależy od asortymentu i sklepu, jednak posiadamy grupy odbiorców  z branży: fashion, elektroniki użytkowej, kosmetyków, branży budowlanej. Docieramy też do podmiotów publicznych. W ramach współpracy stworzymy listę kilku tysięcy osób, które kupiły produkt podobny do Twojego a następnie utworzymy dodatkową, zainteresowaną Twoim produktem / sklepem grupę nabywców.

3. Jakie są ograniczenia?

  1. Kierując się dewizą lekarzy - przede wszystkim nie szkodzić. Kwalifikując biznes do współpracy nie działamy na zasadzie nieuczciwej konkurencji. Tzn. jeżeli sprzedajesz produkty, które już reklamujemy u innego z naszych klientów, nie będziemy mogli rozpocząć z Tobą współpracy , lub będzie ona ograniczona tylko do oferty nie pokrywającej się. 

  2. Drugim aspektem jest budżet. Minimalny wymagany do uruchomienia kampanii to 1000 euro lub 5000 zł na miesiąc. Mniejszy budżet nie dyskwalifikuje z podjęcia współpracy reklamowej, ale nie ma możliwości skorzystania z Audience Sharing.

  3. Audyt sklepu - przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań reklamowych musimy upewnić się, że Twój sklep działa na 110% jego możliwości. Produkty muszą być zgodne z naszą polityką jakości, proces zakupowy prosty a metody wysyłki i płatności łatwo dostępne dla klientów. W razie potrzeby pomożemy we wprowadzeniu niezbędnych zmian. Lubimy pracować na sklepach Shopify i Woocommerce ze względu na stosunkowo dobre integracje z narzędziami analitycznymi ale zajmiemy się każdym systemem, jeżeli będzie wystarczająca ich zgodność z ekosystemami reklamowymi.

  4. Ostatnią z rzeczy jest umowa. Minimum 12 miesięcy dla Audience Sharing. Jest możliwość skorzystania z 30 - dniowego okresu próbnego. Dzięki temu, zobaczysz jak działamy i jakie wyniki osiągamy. W okresie próbnym dajemy Ci tylko bardzo niewielką grupę odbiorców, ale wystarczającą, aby pokazać próbkę tego co Cię czeka. W zależności od branży, możemy ustalić zwrot z wydatków (ROAS) na poziomie od 300% do 1000%.

 

Gwarantujemy, że każda wydana złotówka zarobi dla Ciebie 5 kolejnych. Odpowiadamy za efekt.

Co mówią nasi klienci?

Stałe koszty

Nasze cele zostały jasno określone a minimalny zwrot pozwala, że koszty mojego biznesu są zawsze stabilne.

FoxBuy.com
CEO

Wyniki

Każdego miesiąca mam jasny raport wydatków i przychodów z reklamy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.

Legal Team
Bartosz Zawiadowski

Od A do Z

Uświadomiliśmy sobie, że sprzedaż to szereg zależnych od siebie czynników. Poprawienie ich spowodowało, że nasz biznes rozwija się liniowo w szybkim tempie.

Twojstyl.pl
Magazyn fashion

Porozmawiajmy...